top_title01
Kosmetika Professional
 
!
mip_ph07

ŠAMPON PRO DLOUHOSRSTÁ PLEMENA

!

3L

Tento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost.Posiluje dlouhou srst, srst
Je zhotoven na přírodní bázi rostliného tuku, nechá se lehce smýt, chrání pokožku i přírodu. Profesionální šampon na posílení dlouhouhé srsti, která získá krásný uhlazený vzhled. Je lesklá s přirozeným pohybem
.

mip_ph08

ŠAMPON PRO PSY S KRÁTKOU A STŘEDNĚ DLOUHOU SRSTÍ

!

3L

Tento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost.
Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, nechá se lehce smýt, chrání pokožku i přírodu.

Jemně čistíí srst do hloubky a vyživuje  jí.

mip_ph09

ŠAMPON PRO VYBĚLENÍ SRSTI

!

3L

Chrání srst.
Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt, chrání.Díky exklusivnímu složení tento šampon přirozeně podporuje vybělení srsti.Je velmi šetrný a vhodný i k častému použití.
 
Přírodní látky jako například guaiazulene (etherische olej např. heřmánku), výtažek z kořene kamejky rolní, geranien modrá) podporují a zvýrazňují jasnou bělost srsti.

mip_ph10

ŠAMPON PRO MLADÉ PSY

!

3L

Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven, se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt. Tento exklusivní šampon je velmi šetrný a nedráždivý k jemné štěněcí pokožce.

mip_ph11

KONDICIONER PRO PSY A KOČKY

!

3L

Tento výrobek je určen pro psy a kočky všech plemen. Silné kladné ionizované částečky výživných látek, po použití kondicionéru, jsou vstřebávány a ty pak tvoří silnou ochrannou vrstvu na pokožce a srsti zvířete.
Tento výrobek zabraňuje tvoření žmolků, cucků apod., zabraňuje tvorbě statické elektřiny na srsti zvířete.
Je vhodný i k výživným zábalům.