petetshe
Professionálná řada šamponů


 

Tato série spolu s našim speciálnim programem je naprosto nepostradatelná součást každého kvalitního psího salonu, který pracuje v zájmu zvířete a jeho blaha.

Výrobky HYPOALLERGENIC PROFESSIONAL Série obsahují přírodní látky, které se používají například i k výrobě dětských šamponů. Tyto šampony jsou vyvinuty speciálně pro profesionální použití, svým specifický složením jsou také velmi šetrné k pokožce rukou. Tyto šampony mají elegantní vůni,  jsou silně koncentrovány, takže stačí malé množství pro kvalitní umytí srsti a kůže. Designově je barevně sladěn obal a obsahem šamponu, který má nádherně syté  barvy s perletí. Tyto produkty jsou vhodné i pro časté koupele.
Tato série je složena z 5 rozdílných výrobků pro profesionální použití, v množství 3 litrů  do profesionálních salonů 
a dalších 8 výrobků nabízíme i pro domácí použití v 400 ml balení

Tyto šampony jsou z 99% biologicky odbouratelné, neznečišťuje řeky a nezatěžují životní prostředí.Jsou šetrné k zvířatům a pokožce rukou.

!
mip_ph01

Profesionální šampon PetEsthé pro dlouhosrsté psy

!

 

Tento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost.Posiluje dlouhou srst, srst
Je zhotoven na přírodní bázi rostliného tuku, nechá se lehce smýt, chrání pokožku i přírodu. Profesionální šampon na posílení dlouhouhé srsti, která získá kkrásný uhlazený vzhled. Je lesklá s přirozeným pohybem.

 
Složení:
Olej z pšeničných klíčků, trimethylglycine (hydratační rostlinné složky), olej z macadamový ořechů(změkčovací složky), solí z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), směs rostlinných výtažků (aloe ,sladkovodní řasy Chlorella, , klematis, tužebníku ,mořské řasy, přesličky rolní ,břečťanu).

 

mip_ph02

Profesionální šampon PetEsthé pro krátkosrsté psy a se střednědlouhou srstí

!

 

Tento šampon propůjčí srsti jemnost, vláčnost a vlhkost. Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, nechá se lehce smýt. Chrání pokožku i přírodu.

Jemně čistí srst do hloubky a vyživuje jí.

 

Složení:
Olej z Pšeničných klíčků , mořské kolagen PPT, solí z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), směsi rostlinných extraktů (potočnice,  lopuchu ,mydlice lékařské ,  břečťanu, šalvěje ,citronu).

šampon petesthe

Profesionální šampon PetEsthé pro štěňata

!

Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven, se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt. Tento exklusivní šampon je velmi šetrný a nedráždivý k jemné štěněcí pokožce.

 
Složení:
Olej z pšeničných klíčků, jojobový olej, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), směsi rostlinných extraktů (extrakt z kořene šišáku ,heřmánku, třezalky měsíčku, lípy
Kukuřičných květu , heřmánku

mip_ph04

Profesionální šampon PetEsthé pro psy s bílou srstí

!

Je zhotoven na přírodní bázi rostlinného tuku, a hlavní obsažená látka, ze které je šampon připraven, se používá i na výrobu dětských šamponů, ta chrání jemnou psí pokožku, nechá se lehce smýt. Díky exklusivnímu složení tento šampon přirozeně podporuje vybělení srsti. Je velmi šetrný a vhodný i k častému použití.

Přírodní látky jako například guaiazulene ( olej např. heřmánku), výtažek z kořene kamejky rolní, geranien modrá) podporují a zvýrazňují jasnou bělost srsti.

 

Složení:
Olej z pšeničních klíčků, sůl z Mrtvého moře, propolis (složky extrahované z úlů včel), kořene kamejky, Gardenia modrá,
směsi rostlinných extraktů (mořské řasy,aloe, jírovec, hroznových listů,z vilínu, břečťanu ,třezalky).
                              

 

mip_ph06

Profesionální kondicionér PetEsthé pro kočky a psy

!

Tento výrobek je určen pro psy a kočky všech plemen. Silné kladné ionizované částečky výživných látek, po použití kondicionéru, jsou vstřebávány a ty pak tvoří silnou ochrannou vrstvu na pokožce a srsti zvířete.
Tento výrobek zabraňuje  tvoření žmolků, cucků apod., zabraňuje tvorbě statické elektřiny na srsti  zvířete.

Je vhodný i k výživným zábalům.

 

Složení:
Olej z pšeničných klíčků, tokoferol patří mezi vitamíny rozpustné v tucích a v organism, slouží jako důležitý antioxidant, chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály, ochraňují štěněcí srst., avokádový olej, šípkový olej, směsi rostlinných extraktů (z česneku, arniky, výtažek okurky,břečťanu, černého bezu, slézu ,trahoku lékařského).

 

mip_ph05

Profesionální antiparazitární ŠAMPON PRO KOČKY A PSY

!

Tento šampon zneškodňuje blechy, klíšťata a vši, které napadají pokožku, srst a póry u koček a psů. Na základě anti-mikrobiellniho účinku současně udržuje pokožku čistou. Vlivem těchto speciálních látek je srst hebká a vzdušná.
 400ml

Složeni:
Allethrin, hinokiti olej, teebaum olej, eukalyptus olej, rosmarinovy olej, vytazek ze zeleneho caje, olej z psenicnych klicku,sul z Mrtveho more,propolis