Aromamasáže s mořskou vodou

 


 

Aromamasáže s mořskou vodou se právem řadí mezi TOP služby pro vaše mazlíčky!

 

Systém aromaterapie je estetický systém pro mazlíčky prováděn vyškolenými profesionály v salonech, nebo na veterinárních klinikách

Jde o kombinaci aromaterapie a masáže na vysoké úrovni.

Aromatická masáž kombinující různé druhy aromatických olejů, hlubokomořské vody a dalších  přísad, které posilují srst a kůži vašeho mazlíčka a nejen že jí léčí, uklidňují, ale také velmi zkvalitňují srst.

 

Aromamasáže s mořskou vodou

Preventivně chrání zvíře před nemocemi a udržují jeho dobrý zdravotní stav. Masáž hluboce regeneruje svaly uvolňuje napětí a povznáší mazlíčka do dobré nálady po psychycké i fyzické stránce.

Spolehlivě zbavují stresu, který se u pejsků projevují různými způsoby: strachem z odloučení, strachem z tréninku nebo psích výstav, nedostatkem klidu, strachem z lidí nebo různých míst či věcí, strachem z hlasitých zvuků atd. pomáhá pejsků, kteří jsou psychicky na dně a dobrou stimulací můžeme postupně navráti zvířeti opět sebevědomí.

Tuto therapii využívají také výstavní jedinci, ve výstavní sezóně jako relax pro uvolnění kůže a srsti od časté péče.

 

Výběr ze 6 druhů aroma olejů s jedinečným složením: uklidňující, osvěžující, relaxační, pro unavené tělo, redukující kožní problémy či na podporu a usnadnění dýchání .

Aromamasáží z hlubokokořské vody dosáhneme dalších efektů, které obsahuje totounikátní složení.

Masážní prášek - poskytuje celé srsti přirozenou formu, odolnost, lesk a uvolňuje zacuchané a zapletené chlupy. Výsledkem je hladká srst, která vypadá krásně.


Hlubinná mořská voda PetEsthé - je posilující prostředek určený na srst a kůži, který obsahuje koncentrovanou směs hlubinné mořské vody, hyaluronanu sodného a mořského kolagenu.Doplňuje minerály a vitamíny do kůže.


Olej pro vysoký lesk PetEsthé -obsahuje  přísady snižující tření a vytváří vláčný film kolem každého chlupu,čímž předchází statické elektřině. Celá srst je tak lesklá a hebká na dotek.

 

Následné vykoupání ve SPA šampónech a kondicionéru pro profesionální použití určené pro mazlíčky, kteří mají za sebou špičkovou estetickou proceduru v rámci speciální programové řady systému aromaterapie nebo thalassoterapie. Zahrnuje kombinaci bahenních přísad z celého světa, které mají vynikající vlastnosti při čištění kůže a obsahují speciální bělicí přísady (které neobsahují žádné umělé bělicí prostředky). Tyto výrobky byly vytvořeny s cílem zvýšit estetickou účinnost a prodloužit efekt produktů ze Speciální programové řady.

 


Aromamasáže s mořskou s použitím přirodných ingrediencí navrací zvířeti přirozenou rovnováhu těla i duše

a měli by jste vědět, že pokud žijí zvířata v přírodě, léčí se a uklidňují se i tam s pomocí různých druhů rostlin, bylinných a ovocných aromat a tráví tyto látky jako prostředek pro udržení zdraví. Z tohoto důvodu je velice důležité umožnit mazlíčkům, aby se cítili být součástí světa přírody.

!
aro_ph04

Aroma olejíček č.1 Relaxační

Sladký pomeranč s majoránkou

sladká, lehká vůně, která vás a vašeho miláčka obejme, sníží napětí a stres a vašeho miláčka přivede do příjemného rozpoložení a lepší nálady.
aro_ph05

Aroma olejíček č.2 Uklidňující

Levandule, Ylang Ylang a Růže

Příjemná květinová vůně, která vyvolává pocit čistoty a je velmi uklidňující. Výborná terapie pro psy trpící úzkostí a uvádí je do uvolněné nálady a odbourává stres.
aro_ph06

Aroma olejíček č.3 Uvolňuje unavené tělo

Eucalyptus,Jalovcové bobule,Muškát,Ylang-Ylang

Pikantní bylinková vůně,která léčí unavené tělo po procházce , nebo jiné namáhavé činosti. Upravuje rovnováhu duše a těla a hloubkově uvolnující relaxace

aro_ph07

Aroma olejíček č.4 Redukuje kožní problémy

Muškát, Růžové dřevo a Patchouli

Okouzlující květinová vůně dřevitých rostlin, které snižují stres a pomáhají udržovat zdravou pokožku. Jedinečná relaxace, která uvolňuje a zklidňuje mysl

aro_ph01

Aroma olejíček č.5 Osvěžuje

Neroli,Petitgrain,Mandarinka,Pomerančovník a Rosemary

Okouzlující sladko-kyselá vůně, která snižuje strach a úzkost, osvěžuje mysl i tělo. Má velmi hluboké relaxační účinky

aro_ph09

Aroma olejíček č. 6 Usnadňuje a zlepšuje dýchání je relaxační

Heřmánek,Citrón a Cedrové dřevo

Povzbuzující vůně cerstvého ovoce, jemná jako svěží vánek.  Zbavuje pejska frustrace a redukuje . Přináší blahodárný účinek  lesní terapie, a dává vašemu  zvířátku přirozený pocit míru a souznění
aro_ph01

Hlubinná mořská voda PetEsthé na masáž

Hlubinná mořská voda PetEsthé na masáž 
Posilující prostředek určený na srst a kůži, který obsahuje koncentrovanou směs hlubinné mořské vody, hyaluronanu sodného a mořského kolagenu.

400mL

zvlhčující ingredience

Hluboká mořská voda, natrium-hyaluronátu, mořský kolagen

aro_ph02

Masážní prášek PetEsthé

Masážní prášek PetEsthé 110

Poskytuje celé srsti přirozenou formu, odolnost a lesk a uvolňuje zacuchané a zapletené chlupy. Výsledkem je hladká srst, která vypadá krásně.

110g

zvlhčující ingredience

Multi-aminokyselin složek
[L-isoleucine, L-phenylalanine, DL-threonine, L-valine, L-alanine, L-histidine, glycine, L-arginine, L-aspartic acid] [L-isoleucin, L-fenylalanin, DL-threonin, L-valin, L-alanin, L-histidin, glycin, L-arginin, L-asparagová kyselina]

aro_ph03

Olej pro vysoký lesk PetEsthé 100 ml

100mL

Ingredience

Omezuje statickou elektřinu

Kompletní sada aromatherapie

 

Kompletní sada AROMATHERAPY¨

 

Aromatické oleje PetEsthé č. 1 – č. 6 50 ml: Aromatické oleje připravené pro Vaše mazlíčky, aby si užili řadu různých vůní.

pro obchodníky